13-09-2018

Prezydent Andrzej Duda na stoisku PIAP podczas targów MSPO 2018

W trakcie tegorocznych targów MSPO Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP gościł na swoim stoisku Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

 

 

 

 

5 września 2018 roku – w drugim dniu XXVI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego odbywającego się w Kielcach – targi MSPO odwiedził Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Na miejscu spotkał się z przedstawicielami polskiego sektora zbrojeniowego, goszcząc m.in. na stoisku Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP. Wizyta była okazją do zapoznania się z najnowszą ofertą PIAP, adresowaną do Sił Zbrojnych RP i służb odpowiadających za bezpieczeństwo wewnętrzne państwa.

Polski prezydent wykazał duże zainteresowanie wystawą polskich robotów mobilnych, którą przedstawił zastępca dyrektora instytutu ds. Inteligentnych Systemów Bezpieczeństwa – mgr inż. Adam Andrzejuk. Była to pierwsza wizyta głowy naszego państwa na stoisku PIAP. Prezydent wyraził uznanie dla dokonań instytutu, który od wielu lat eksportuje swoje produkty za granicę i odnosi kolejne sukcesy na rynkach międzynarodowych. Dotąd produkty PIAP sprzedano do 18 państw. Informacje na temat robotów mobilnych, pojazdów specjalnych i urządzeń specjalnych, a także akcesoriów do CBRN można znaleźć na stronie www.antyterroryzm.com, Więcej informacji na temat działalności i inicjatyw PIAP jest dostępnych pod adresem https://www.linkedin.com/company/piap/.

Tegoroczne targi MSPO były objęte Patronatem Honorowym Prezydenta RP.