11-10-2018

AUTOMATION 2019 – rejestracja i referaty

W marcu 2019 roku odbędzie się najbliższa edycja konferencji naukowo-technicznej AUTOMATION, podczas której zostaną zaprezentowane osiągnięcia krajowych i zagranicznych ośrodków naukowo-badawczych i przemysłowych w dziedzinie automatyki, robotyki i pomiarów. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i nadsyłania referatów – termin upływa 21 października.

 

Zapraszamy autorów, zainteresowanych zgłoszeniem referatu na AUTOMATION 2019, do rejestracji i przesłania za pośrednictwem systemu EasyChair pełnego tekstu referatu dotyczącego branży automatyki, robotyki i pomiarów – termin upływa 21 października 2018. Referaty, które otrzymają pozytywną ocenę recenzentów, zostaną przyjęte do wygłoszenia podczas XXIII edycji konferencji AUTOMATION, która odbędzie się w dniach 27-29 marca 2019 roku, a następnie zostaną opublikowane w prestiżowych, naukowych wydawnictwach. W przypadku referatów napisanych w języku angielskim publikacja ukaże się w serii wydawniczej „Advances in Intelligent Systems and Computing” (AISC), indeksowanej w Web of Science. Referaty napisane w języku polskim będą opublikowane w czasopiśmie naukowo-technicznym „Pomiary Automatyka Robotyka” (PAR).

Organizatorem AUTOMATION jest Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP. Patronem naukowym konferencji jest Komitet Automatyki i Robotyki Polskiej Akademii Nauk, a patronem naukowo-technicznym Polskie Stowarzyszenie Pomiarów, Automatyki i Robotyki POLSPAR.

Podczas AUTOMATION prezentowane będą osiągnięcia krajowych i zagranicznych ośrodków naukowo-badawczych i przemysłowych, których rezultaty zostały wprowadzone lub są bliskie wprowadzenia do praktyki gospodarczej. Zapraszamy do śledzenia strony poświęconej konferencji AUTOMATION, na której znajdują się bieżące informacje o wydarzeniu.