12-10-2018

Spotkanie z robotyką – automatyzacja zgodna z rynkowymi trendami

Zapraszamy na bezpłatną konferencję „Innowacyjne rozwiązania automatyzacji odpowiadające trendom rynkowym”, która odbędzie się 14 listopada 2018 r. w Warszawie.

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, ABB i partnerzy – firmy SCHUNK, Schmalz oraz Info-Protect – zapraszają na konferencję pt. „Innowacyjne rozwiązania automatyzacji odpowiadające trendom rynkowym”. Wydarzenie zorganizowane w ramach cyklu Spotkania z robotyką odbędzie się 14 listopada 2018 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Aplikacji Zrobotyzowanych ABB przy ul. Żegańskiej 1 w Warszawie.

Tematyka – inwestycje w nowoczesne rozwiązania automatyki i robotyki

Jak przygotować firmę do robotyzacji? Jak pozyskać dofinansowanie ze środków publicznych na taką inwestycję? To tylko niektóre pytania, na które będą mogli znaleźć odpowiedź uczestnicy wydarzenia. Na podstawie case study z wdrożeń przedstawione zostaną korzyści płynące z rozwiązań wykorzystujących roboty przemysłowe. Spotkanie będzie również okazją do zapoznania się z ofertami firm będących partnerami wydarzenia. Szczegółowy program, który może ulec jeszcze zmianie, zamieszczony jest w agendzie wydarzenia.

Rejestracja – bezpłatny udział

Aby zarejestrować swój udział w konferencji, należy wysłać zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, nazwę firmy oraz numer telefonu na adres e-mail: wydarzenie@piap.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Data, miejsce, zgłoszenia

Termin:
14 listopada 2018 r.

Miejsce:
ABB, ul. Żegańska 1, Warszawa

Zgłoszenia:
wydarzenie@piap.pl