19-11-2019

Big Data w Przemyśle 4.0 pod patronatem ŁUKASIEWICZ – Instytutu PIAP

ŁUKASIEWICZ – Instytut PIAP objął honorowym patronatem bezpłatne warsztaty „Big Data w Przemyśle 4.0” organizowane przez Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii. Warsztaty odbędą się 3 grudnia 2019 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii (CBiRNT) w Grzymysławicach to nowoczesna jednostka edukacji zawodowej, której budowę ukończono we wrześniu 2018 roku. W obiekcie mieszczą się liczne sale konferencyjne i szkoleniowe oraz laboratoria i pracownie wyposażone m.in. w zrobotyzowane urządzenia.

W ramach działalności edukacyjnej CBiRNT wraz z partnerami organizuje cykliczne warsztaty, najbliższe odbędą się 3 grudnia 2019 roku i poświęcone będą tematowi „Big Data w Przemyśle 4.0”. W trakcie warsztatów padną odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące big data, prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem i przekażą uczestnikom praktyczne wskazówki. Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

ŁUKASIEWICZ – Instytut PIAP objął wydarzenie honorowym patronatem. Patronami medialnymi warsztatów są miesięcznik branżowy Automatyka i portal AutomatykaOnline.pl

Więcej informacji na temat warsztatów „Big Data w Przemyśle 4.0”, a także program wydarzenia dostępne są na stronie cbirnt.wrzesnia.powiat.pl/warsztaty-big-data-w-przemysle-4-0. Na tej samej stronie możecie Państwo dokonać bezpłatnej rejestracji on-line na wydarzenie.