02-12-2021

Zmiana terminu konferencji AUTOMATION

Konferencja AUTOMATION, planowana pierwotnie na marzec 2022, odbędzie się w dniach 25–27 maja 2022 r. Do 19 grudnia 2021 r. można nadsyłać zgłoszenia referatów.

AUTOMATION to coroczna konferencja naukowo-techniczna organizowana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP w Warszawie. Patronat naukowy nad wydarzeniem sprawuje Komitet Automatyki i Robotyki Polskiej Akademii Nauk, a patronem naukowo-technicznym jest Polskie Stowarzyszenie Pomiarów, Automatyki i Robotyki POLSPAR.

Udział w konferencji stwarza możliwość prezentacji osiągnięć krajowych i zagranicznych ośrodków naukowo-badawczych oraz przemysłowych w zakresie praktycznych zastosowań rozwiązań z dziedziny automatyki i robotyki, a także urządzeń i układów pomiarowych.

Najbliższa, XXVI edycja Konferencji Naukowo-Technicznej AUTOMATION odbędzie się w dniach 25–27 maja 2022 r. Do 19 grudnia 2021 r. można nadsyłać zgłoszenia referatów. 

Koszt udziału w przyszłorocznej konferencji wynosi 1200 złotych. Cena dla studentów studiów I i II stopnia oraz studiów doktoranckich to 600 złotych.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji mają mogą znaleźć więcej informacji tutaj