systemy paletyzacji Łukasiewicz PIAP
03-11-2022

Spotkajmy się w Nadarzynie

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w świecie przemysłowej robotyzacji i automatyzacji zapraszamy w przyszłym tygodniu do podwarszawskiego Nadarzyna. W ramach targów Warsaw Industry Week Łukasiewicz – PIAP zaprezentuje zrobotyzowane systemy paletyzacji, nagrodzone Złotym Medalem tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

 

Szósta edycja targów Warsaw Industry Week, która potrwa od 7 do 9 listopada 2022 r., będzie okazją do zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, bez których współczesny przemysł nie może się obejść. Na targach nie zabraknie szerokiej reprezentacji rozwiązań Sieci Badawczej Łukasiewicz, w tym Łukasiewicz – PIAP.   

Na stoisku prezentować będziemy ofertę z zakresu zrobotyzowanych systemów paletyzacji. Wachlarz możliwości tworzonych przez nas systemów jest szeroki i obejmuje różne kategorie oraz wielkości produktów – począwszy od obsługi lekkich, kilkudziesięciogramowych, aż po ważące ponad 50 kg. Współpracujemy z ponad setką różnych dostawców w branży automatyki przemysłowej, co pozwala nam dostosować ofertę do potrzeb klienta nie tylko pod względem budżetowym, ale również technologicznym.

Zapraszamy na stoisko C 62 od 7 do 9 listopada 2022 r. w godzinach 10.00–17.00.