warsztaty EIT Manufacturing dla Ukrainy
10-11-2022

Wsparcie EIT Manufacturing dla ukraińskich innowatorów

23 listopada Łukasiewicz – PIAP zaprasza na warsztaty adresowane do innowatorów działających na Ukrainie oraz polskich interesariuszy zainteresowanych współpracą z nimi.

 

 

 

Wspierając europejskich innowatorów EIT Manufacturing we współpracy z Ukrainian Automative and Mobility Cluster organizuje warsztaty dla rozwoju współpracy z Ukrainą. Uczestnicy będą mieli szansę zapoznania się z bieżącą działalnością EITM oraz korzyściami, jakie mogą odnieść ze współpracy z EITM ukraińscy interesariusze.

Warsztaty pozwolą poznać szeroki wachlarz możliwości, jakie daje współpraca z EIT Manufacturing. Będą jednocześnie okazją do przedstawienia potrzeb i pomysłów na tworzenie nowych programów i rozpoznania motywów przewodnich w ukraińskich ekosystemach produkcyjnych. Tematyka będzie koncentrować się wokół innowacji, edukacji i tworzenia biznesu.

Do udziału zapraszamy przede wszystkim interesariuszy ukraińskich, a także polskie firmy oraz przedstawicieli środowiska akademickiego, zainteresowanych współpracą z Ukrainą i EIT Manufacturing. 

Zapraszamy 23 listopada do Łukasiewicz – PIAP: Aleje Jerozolimskie 202, Warszawa (link do rejestracji). W dniu wydarzenia punkt rejestracji będzie czynny od godziny 9.00. Warsztaty odbędą się w języku angielskim.