20-12-2022

Razem możemy więcej

Łukasiewicz – PIAP włączył się w akcję dobroczynną stowarzyszenia Piękne Anioły. W trakcie bożonarodzeniowego kiermaszu zebrano 2500 złotych, które zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci żyjących w najtrudniejszych warunkach.

 

 

 

 

 

Instytuty Sieci Badawczej Łukasiewicz wsparły stowarzyszenie Piękne Anioły, które zajmuje się remontowaniem i wyposażaniem pokoi dzieci w trudnej sytuacji materialnej. Elementem wsparcia była zbiórka pieniędzy, w którą włączył się Łukasiewicz – PIAP, organizując charytatywny kiermasz świąteczny. Podczas kiermaszu można było kupić m.in. domowe wypieki, ozdobną ceramikę, świąteczne stroiki, rękodzieła i ozdoby choinkowe przygotowane przez naszych pracowników i dzieci z działającego przy instytucie żłobka i przedszkola „Mali Wynalazcy”. W sumie udało nam się zebrać kwotę 2500 zł, która została przekazana na konto stowarzyszenia.

– Dziękujemy koordynatorce wydarzenia i organizatorom, a przede wszystkim całej załodze za wsparcie tej ważnej inicjatywy.  Przy okazji naszej Wigilii, w świątecznej atmosferze, udało nam się pomóc najmłodszym. Niech magia świąt przyniesie zasłużony odpoczynek, wytchnienie i radość. A rodzinny i szczęśliwy czas niech pomoże w rozwijaniu kariery i dążeniu do zaplanowanych zadań. Składam Wszystkim najszczersze życzenia spokoju, zdrowia i miłości oraz satysfakcji z pracy – mówi dyrektor Łukasiewicz – PIAP dr hab. inż. Piotr Szynkarczyk.