02-03-2023

Targi Automaticon – startujemy we wtorek

W najbliższy wtorek, 7 marca 2023 r., rozpoczynają się trzydniowe targi AUTOMATICON. Zachęcamy do odwiedzin, w trakcie których będzie można nie tylko poznać nowoczesne rozwiązania technologiczne, ale także wziąć udział w bezpłatnej konferencji i seminariach.

 

 

 

 

 

 

Od 7 do 9 marca 2023 r. warszawskie centrum EXPO XXI zlokalizowane w centrum Warszawy zaprasza na 27. edycję Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON.

Dla przemysłu i w przemyśle

Wydarzenie tradycyjnie będzie okazją do poznania zarówno nowinek technologicznych, jak i sprawdzonych rozwiązań oraz porozmawiania z ekspertami ze świata przemysłu.  Wśród wystawców pojawią się m.in. takie firmy, jak Auma, Burkert, Hiwin, IGE+XAO, ILME, Mitutoyo, PIAB, Rohde & Schwarz, Sika, Merazet, Günter Spelsberg, C.H. Erbsloh, Zimmer, Optris, Tubes, Nanotec, Renex, Wire Solutions, Wittenstein.

Wsparcie dla innowacji i współczesne wyzwania

7 marca odbędzie się konferencja „Programy i środki wsparcia dla innowacyjnych technologii automatyzacji, pomiarów przemysłowych i robotyzacji”. Znajdą się w niej m.in. takie tematy, jak Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), wsparcie w rozpoczęciu działalności B+R+I, projekt EDIH Mazovia, omówienie programu Horyzont Europa oraz działanie EIT Manufacturing Hub Poland, którego koordynatorem jest Krzysztof Lipiec – Dyrektor Departamentu Komercjalizacji w Sieci Badawczej Łukasiewicz – Przemysłowym Instytucie Automatyki i Pomiarów PIAP.

8 marca będzie stał pod znakiem seminariów poświęconych uldze na robotyzację, cyberbezpieczeństwu systemów automatyki i bezpieczeństwu w sieciach OT, natomiast w ostatnim dniu targów eksperci firmy KUKA przybliżą tematy skalowalności spawania i zrobotyzowanego overmoldingu.

Nasze stoiska

Zapraszamy na stoisko A-14/B-13, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą Sieci Badawczej Łukasiewicz – Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP oraz stoisko C-1, na którym będzie można porozmawiać z przedstawicielami branżowego miesięcznika AUTOMATYKA i portalu AutomatykaOnline.pl.

Więcej informacji można znaleźć na stronie automaticon.pl. Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu się tutaj.