29-05-2024

Targi ITM Industry Europe już za kilka dni

Jako wystawca targów ITM Industry Europe zapraszamy na tegoroczną edycję, która rozpoczyna się w najbliższy wtorek. Można nas spotkać na stoisku numer 45 w hali 5.  

Od 4 do 7 czerwca w stolicy Wielkopolski będą odbywać się jedne z największych i najbardziej znaczących targów przemysłowych w tej części Europy, przybliżające światowe trendy z zakresu Przemysłu 4.0.

Na wydarzeniu nie może zabraknąć ekspertów Sieć Badawcza Łukasiewicz. Poza przedstawicielami Łukasiewicz – PIAP na stoisku 45 w hali 5 będzie można także spotkać ekspertów z innych instytutów wchodzących w skład SBŁ.

Na stoisku przedstawimy naszą ofertę w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, a także programowany zestaw synchronicznego napędu elektrycznego do stosowania jako ekonomiczna alternatywa dla bezszczotkowych układów serwonapędowych BLAC. Zaprezentujemy również możliwości nowych serii przemienników AC firmy Parker Hannifin.

Jednocześnie eksperci Branżowego Punktu Kontaktowego Przemysł 4.0 będą udzielać informacji w zakresie możliwości wsparcia polskich firm i instytucji naukowych w aplikowaniu o środki z Programu Ramowego Horyzont Europa.

Dla naszych klientów mamy zaproszenia na to kluczowe dla branży przemysłowej wydarzenie. Można je odebrać, rejestrując się tutaj.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.itm-europe.pl.