Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP – Oddział Badawczo Rozwojowy Urządzeń Sterowania Napędów

Łukasiewicz – PIAP, Grupa badawcza urządzeń i sterowania napędów OBRUSN

Grupa badawcza urządzeń i sterowania napędów OBRUSN ma wieloletnie doświadczenie w sektorze związanym z automatyzacją produkcji. Zajmuje się projektowaniem, badaniem oraz budową wszelkich urządzeń i systemów, które usprawniają procesy produkcyjne.

 

 

Grupa badawcza urządzeń i sterowania napędów OBRUSN zajmuje się projektowaniem oraz budową wysokiej jakości maszyn służących automatyzacji produkcji. Wykonuje innowacyjne urządzenia dedykowane dla określonych procesów produkcyjnych, maszyny sterowane numerycznie, manipulatory, podzespoły, konstrukcje mechaniczne na bazie profili aluminiowych w oparciu o system modułowy MB, stanowiska technologiczne oraz linie produkcyjne w pełni dopasowane do potrzeb klienta.

Dzięki swojemu czterdziestoletniemu doświadczeniu jest wiodącym specjalistą z zakresu techniki napędowej, systemów sterowania oraz robotyzacji produkcji, a przy tym doskonałym partnerem do współpracy. Zajmuje się projektowaniem, badaniem oraz budową różnych systemów napędowych, usprawniających i ulepszających proces produkcji.

Kontakt

e-mail: obrusn@piap.lukasiewicz.gov.pl