Stanisław Kaczanowski odbiera z rąk Tomasza Nowaka nagrodę Honorowego Tytana dla PIAP
05-01-2018

Honorowy Tytan dla PIAP

Za całokształt współpracy oraz wkład w umacnianie pozycji firmy na polskim rynku PIAP otrzymał od KUKA wyjątkową statuetkę w kształcie bryły węgla.

Uczestnicy Spotkania Integratorów i Partnerów KUKA 2017. Na zdjęciu dr. inż. Stanisław Kaczanowski, prof. PIAP
Pokaz robotów przemysłowych KUKA

Tytany to nagrody specjalne przyznawane przez producenta robotów, firmę KUKA. Statuetki, wyglądem i wagą przypominające bryłę węgla, wręczono w czterech kategoriach: Debiut, Innowacja, Największa liczba zamówionych robotów oraz Honorowy Tytan za całokształt współpracy.

W kategorii Honorowy Tytan za całokształt współpracy zwyciężył Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP. Z rąk Tomasza Nowaka, dyrektora KUKA Polska nagrodę odebrał prof. nzw. dr inż. Stanisław Kaczanowski, zastępca dyrektora ds. badawczo-rozwojowych w PIAP.

Rozdanie nagród odbyło się podczas Spotkania Integratorów i Partnerów KUKA w Katowicach 22 listopada 2017 roku. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 gości. W trakcie spotkania odbyły się również ciekawe prelekcje rynkowych liderów oraz prezentacje robotów przemysłowych najwyższej klasy. Na deser organizatorzy zaserwowali sporą dawkę humoru w postaci występu Kabaretu Młodych Panów.

– Spotkanie było uhonorowaniem dotychczasowej współpracy z partnerami oraz integratorami systemowymi firmy, a także wyrażeniem nadziei na dalszą owocną współpracę w roku 2018 – powiedział w podsumowaniu Tomasz Nowak.

Fot. KUKA