23-10-2019

Polish-Swiss 4.0 Roundtable pod patronatem Łukasiewicz – Instytutu PIAP

O nowoczesnej produkcji, innowacjach, optymalizacji i nowych obszarach potencjalnych oszczędności dla firmy i klientów będą mówić eksperci podczas wydarzenia Polish-Swiss 4.0 Roundtable. Konferencja została objęta patronatem Łukasiewicz – Instytutu PIAP.

Szwajcaria cieszy się międzynarodową reputacją kraju godnego zaufania, wiarygodnego, a także będącego globalnym centrum innowacji. Szwajcarska gospodarka to także przemysł oparty na zaawansowanych technologiach. Zachęcamy do skorzystania z tego cennego źródła wiedzy i inspiracji i udziału w konferencji z cyklu Polish-Swiss 4.0 Roundtable, której organizatorem jest Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza. Tematem spotkania będzie optymalizacja produktu i produkcji w celu zmniejszenia kosztów i zwiększenia produktywności.

Podczas konferencji zaprezentowane będą rozwiązania firm szwajcarskich Angst+Pfister, Baumer oraz Bossard. Z kolei organizacja Swiss Smart Factory opowie, jak rozwija się Przemysł 4.0 w Szwajcarii, od której możemy się wiele nauczyć. Uczestnikami konferencji będą też przedstawiciele Łukasiewicz – Instytutu PIAP, z którymi będzie można porozmawiać na temat automatyzacji i robotyzacji produkcji.  

Konferencja odbędzie się 21 listopada 2019 roku o godz. 11:00 na PGE Narodowym w Warszawie (al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1). Udział w wydarzeniu jest odpłatny. Zgłoszenia zbierane są do 18 listopada, promocyjna cena obowiązuje do 8 listopada. Rejestracja odbywa się on-line na stronie: REJESTRACJA. Program i szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: SwissChamberPoland.