01-06-2021

Webinarium na temat rozwiązań do walki z zagrożeniami CBRN

Łukasiewicz – PIAP zaprasza do udziału w webinarium, którego tematem będzie zaprezentowanie portalu internetowego ENCIRCLE powiązanego tematycznie z zagrożeniami CBRN. Spotkanie odbędzie się 30 czerwca 2021 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od wielu lat, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i krajowym, trwają prace nad wzmacnianiem potencjału reagowania na zagrożenia nowego typu, związane z wykorzystywaniem czynników chemicznych, biologicznych czy promieniotwórczych (tzw. zagrożenia CBRN). Jedną z najnowszych inicjatyw dotyczących tej tematyki jest zaprezentowanie portalu internetowego, opracowanego przez europejskie konsorcjum ENCIRCLE, do którego należy Łukasiewicz – PIAP. Portal ten zawiera szereg funkcji, oferujących m.in. dostęp do katalogu produktów do walki z zagrożeniami CBRN. Jest on skierowany do:

  • producentów urządzeń, którzy mogą prezentować swoje produkty w katalogu,
  • użytkowników urządzeń, którzy otrzymują wygodny dostęp do specyfikacji technicznych produktów, bezpośredni kontakt do przedstawicieli handlowych oraz zbiór najnowszych informacji medialnych dotyczących zagrożeń CBRN.

Ofertę portalu oraz jego obsługę zaprezentujemy na webinarium, które odbędzie się 30 czerwca 2021 r. o godz. 11.00 (czas trwania – około 1,5 h). Będzie ono prowadzone w języku polskim, jednak do obsługi portalu przydatna jest podstawowa znajomość języka angielskiego. Udział w webinarium jest nieodpłatny, ale konieczna jest rejestracja.

Aby wziąć udział w webinarium, należy zapoznać się z REGULAMINEM oraz wysłać zgłoszenie (zawierające imię, nazwisko oraz nazwę jednostki/firmy) na adres webinariumcbrn@piap.lukasiewicz.gov.pl. Przesłanie zgłoszenia uczestnictwa jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Na zgłoszenia czekamy do 23 czerwca 2021 r. Szczegóły dotyczące sposobu dołączenia do webinarium zostaną przesłane do zarejestrowanych uczestników przed spotkaniem. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji w portalu pod adresem www.encircle.eu oraz do zapoznania się z pracami konsorcjum ENCIRCLE pod adresem https://encircle-cbrn.eu/.