28-10-2021

Zapraszamy na stoisko B3.120 na targach Warsaw Industry Week

8 listopada 2021 r. rozpoczynają się targi Warsaw Industry Week. Łukasiewicz – PIAP zaprezentuje na nich m.in. rozwiązania z zakresu robotyzacji procesów produkcyjnych.

 

 

 

Listopadowe targi Warsaw Industry Week, organizowane w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie, potrwają trzy dni. Zachęcamy do odwiedzenia w tym czasie wspólnego stoiska Sieci Badawczej Łukasiewicz, na którym będzie można zapoznać się m. in. z rozwiązaniami Łukasiewicz – PIAP.  

Goście odwiedzający stoisko będą mogli obejrzeć przygotowane przez Łukasiewicz – PIAP zrobotyzowane stanowisko przystosowane do usług dydaktycznych w zakresie programowania i obsługi robotów przemysłowych oraz mobilnych robotów AVG. Rozwiązanie wdrożone już w CBiRNT we Wrześni stanowi innowacyjne połączenie robota przemysłowego ABB, wózka MiR Robots Southern Europe & MEA oraz technologii VR. Jest idealnym narzędziem do nauki programowania robotów.

Czekamy na Państwa w hali B na stoisku o numerze B3.120, gdzie będzie można również porozmawiać z naszymi ekspertami.

Więcej informacji o naszej ofercie można uzyskać na stronie www.przemysl.piap.pl, pod numerem telefonu 22 87 40 194 oraz pisząc na adres marketing@piap.lukasiewicz.gov.pl.