20-01-2022

Targi AUTOMATICON już za kilka dni

26 stycznia w warszawskim Centrum Targowym EXPO XXI startują trzy imprezy targowe: AUTOMATICON, ELEKTROTECHNIKA i ŚWIATŁO. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska B-20/C-17, gdzie będzie można spotkać się z ekspertami Łukasiewicz – PIAP.  

 

 

 

 

 

Od 26 do 28 stycznia w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14 będzie można zapoznać się z bogatą i urozmaiconą ofertą najnowszych produktów, maszyn, urządzeń i technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, które mogą stanowić punkt wyjścia dla nowych projektów oraz działań modernizacyjnych w przemyśle, energetyce, budownictwie czy inwestycjach samorządowych. To wszystko gwarantują 26. Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2022.

Jednocześnie z wydarzeniem odbędą się 19. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2022 i 29. Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2022. Przedstawiciele Sieci Badawczej Łukasiewicz – Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP, organizatora targów AUTOMATICON oraz Agencji SOMA, organizującej dwa pozostałe wydarzenia wystawiennicze, postanowili w tym roku połączyć siły z uwagi na fakt, że pandemia COVID-19 wymaga nowego podejścia, niestandardowych decyzji, elastycznego działania i kooperacji, które mogą pomóc polskiej gospodarce podnieść się po kryzysie.

Zapraszamy na stoisko B-20/C-17!

Wstęp wolny po zarejestrowaniu się na stronie:

www.automaticon.pl