24-05-2022

Konferencja Process Automation

9 i 10 czerwca odbędzie się kolejna edycja konferencji naukowo-technicznej Process Automation. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, którego Łukasiewicz – PIAP jest Patronem Honorowym.

 

Głównym tematem tegorocznej konferencji Process Automation będzie wartość biznesowa digitalizacji zakładu produkcyjnego. Przybliżone zostaną takie tematy, jak kryteria oceny stopnia przygotowania instalacji przemysłowej do transformacji Industry 4.0, rola sztucznej inteligencji i analityki danych w lepszym zrozumieniu, optymalizacji i rozwoju autonomicznych zakładów produkcyjnych czy integracja OT i IT z uwzględnieniem aspektu cyberbezpieczeństwa.

Uczestnicy będą też mogli poznać praktyczne przykłady zastosowania rozwiązań i narzędzi digitalizacji w przemyśle procesowym. W drugim dniu spotkania przewidziano czas na indywidualne rozmowy biznesowe oraz konsultacje techniczne.

Partnerem Technologicznym wydarzenia jest firma Siemens. Konferencja będzie miała formę hybrydową – odbędzie się w trybie on-line oraz stacjonarnie, w Bystrej koło Bielska-Białej. Udział jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć tutaj. Zachęcamy do rejestracji.