Łukasiewicz - PIAP na targach ITM
24-05-2022

Zapraszamy na targi ITM Industry Europe

31 maja startuje nowa edycja targów ITM Industry Europe. Zapraszamy na stoisko Łukasiewicz – PIAP, na którym będzie można poznać innowacyjne rozwiązania z zakresu robotyzacji, a także druku 3D.

Od 31 maja do 3 czerwca 2022 r. w stolicy Wielkopolski prezentowane będą najnowocześniejsze rozwiązania i światowe trendy związane m.in. z automatyzacją, robotyzacją i ideą Przemysłu 4.0. Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP przedstawi ofertę w zakresie robotyzacji procesów produkcyjnych. Pokażemy również przemysłową drukarkę 3D TITAN-I, do elementów o podwyższonej wytrzymałości. Drukarka jest przeznaczona do wytwarzania prototypów i części zamiennych do robotów przemysłowych, egzoszkieletów, protez, linii produkcyjnych, części dla sektora automotive i lotniczego, a nawet elementów architektonicznych i artystycznych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 26 w pawilonie 5 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie będzie można bliżej zapoznać się z możliwościami, jakie dają rozwiązania Łukasiewicz – PIAP i porozmawiać z naszymi ekspertami.