15-09-2022

Łukasiewicz – PIAP laureatem konkursu o Złoty Medal MTP 2022

Zrobotyzowane systemy paletyzacji Łukasiewicz – PIAP otrzymały Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagroda zostanie wręczona na targach TAROPAK odbywających się pod koniec września.

 

 

 

Wśród produktów nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal MTP znalazły się zrobotyzowane systemy paletyzacji Sieci Badawczej Łukasiewicz – Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP. Nagrodzone instytucje otrzymają medale podczas pierwszego dnia targów TAROPAK, które odbędą się w Poznaniu w dniach 26–28 września.   

Aplikacje przemysłowe z wykorzystaniem robotów to jeden z filarów działalności Łukasiewicz – PIAP. Dostarczamy kompleksowe i innowacyjne rozwiązania zarówno dużym i średnim, jak i małym przedsiębiorcom. Jednym z naszych wiodących opracowań są zrobotyzowane systemy paletyzacji dla różnych kategorii produktów, zarówno lekkich kilkudziesięciogramowych, aż po ważące ponad 50 kg. Projektujemy i budujemy instalacje w oparciu o sprzęt renomowanych producentów, z wykorzystaniem własnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Każda instalacja wyposażona jest w specjalnie zaprojektowany, unikatowy chwytak i podajnik produktów, uwzględniający specyfikę pakowanego produktu i wymagania producenta.