02-11-2022

AUTOMATION 2023: ostatni moment na zgłoszenia!

6 listopada 2022 r. mija ostateczny termin dostarczenia artykułów na przyszłoroczną konferencję AUTOMATION.

 

Wersję elektroniczną artykułu należy przesłać za pomocą systemu recenzenckiego EasyChair. Przesłanie wymaga założenia konta użytkownika w systemie Easy Chair. Po zalogowaniu do systemu należy kliknąć w zakładkę „New Submission”, wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć pełny tekst artykułu. Artykuł może być napisany w języku polskim lub angielskim. 

27. edycja Konferencji Naukowo-Technicznej AUTOMATION odbędzie się w Warszawie w dniach 7–9 marca 2023 r. Organizatorem jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP. Patronem naukowym konferencji jest Komitet Automatyki i Robotyki Polskiej Akademii Nauk, a patronem naukowo-technicznym Polskie Stowarzyszenie Pomiarów, Automatyki i Robotyki POLSPAR.

Podczas AUTOMATION prezentowane będą osiągnięcia krajowych i zagranicznych ośrodków naukowo-badawczych i przemysłowych, których rezultaty zostały wprowadzone lub są bliskie wprowadzenia do praktyki gospodarczej. Zapraszamy do śledzenia strony poświęconej konferencji AUTOMATION, na której znajdują się bieżące informacje o wydarzeniu.