Konferencja automation
03-11-2023

AUTOMATION 2024: zapraszamy do zgłaszania referatów

W dniach 8–10 maja 2024 r. Łukasiewicz – PIAP organizuje 28. edycję Konferencji Naukowo-Technicznej AUTOMATION. Referaty można zgłaszać do 3 grudnia 2023 r.

 

Zakres tematyczny konferencji AUTOMATION, organizowanej od 1997 r., obejmuje zagadnienia automatyki, teorii sterowania, robotyki i pomiarów. Przyszłoroczna edycja tradycyjnie odbędzie się w siedzibie instytutu.  Wydarzenie, które gromadzi specjalistów z jednostek naukowych oraz przedsiębiorstw, jest dobrą okazją do prezentacji osiągnięć i wymiany doświadczeń w zakresie praktycznych zastosowań środków automatyki i robotyki oraz urządzeń i układów pomiarowych.

Zakwalifikowane referaty w języku angielskim zostaną opublikowane nakładem wydawnictwa Springer, zaś opracowane w języku polskim – w kwartalniku naukowo-technicznym Pomiary Automatyka Robotyka.

Do 3 grudnia 2023 r. oczekujemy na zgłoszenia referatów. Informacje o konferencji, w szczególności wskazówki dla autorów, można znaleźć tutaj. Pytania do organizatorów można kierować na adres mailowy konferencja@piap.lukasiewicz.gov.pl lub dzwoniąc pod numer 22 87 40 205.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.