19-01-2024

Łukasiewicz – PIAP na targach BUDMA

30 stycznia zapraszamy do Poznania na Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA, na których zaprezentujemy zrobotyzowane stanowisko do wytwarzania addytywnego elementów konstrukcyjnych.

 

W dniach 30.01-02.02.2024 w stolicy Wielkopolski odbędą się Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA – największe i najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce i Europie Centralnej. Wydarzenie organizowane pod hasłem „Zielona Przyszłość Budownictwa” będzie okazją do spotkania z ekspertami Łukasiewicz – PIAP. 

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:

30 stycznia – 1 lutego: 10.00–17.00; 2 lutego: 10.00–16.00

Na stoisku nr 97 w hali 5 Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP zaprezentuje zrobotyzowane stanowisko do wytwarzania addytywnego elementów o zróżnicowanej wielkości ze stopów aluminium i stali, np. elementów konstrukcyjnych.

Łukasiewicz – PIAP jest właścicielem autorskiego centrum do wytwarzania wielkogabarytowych obiektów trójwymiarowych ze stopów metali w technologii WAAM. Stanowisko zbudowane jest na bazie robota przemysłowego KUKA i umożliwia drukowanie obiektów ze stopów stali, aluminium oraz stali nierdzewnej. Centrum addytywne do napawania wyposażone jest w najnowocześniejsze oprogramowanie oraz sprzęt, który pozwala zrealizować wytwarzanie obiektów wysokiej jakości.