MALI WYNALAZCY

Wyjątkowe przedszkole i żłobek MALI WYNALAZCY to bezpieczeństwo, pełen profesjonalizm, nauka i opieka na najwyższym poziomie, idealne miejsce dla dzieci, które są ciekawe świata i chcą go poznawać. Ośrodek znajduje się w PIAP, powstał z myślą o pracownikach Instytutu i ich dzieciach.

 

 

Do żłobka i przedszkola MALI WYNALAZCY uczęszczają przede wszystkim dzieci pracowników Łukasiewicz – PIAP, ale nie tylko. W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość przyjęcia do MAŁYCH WYNALAZCÓW wszystkich ciekawych świata dzieci. W tym celu prosimy rodziców o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego.

Gwarantujemy najlepsze warunki nie tyko do zabawy, ale przede wszystkim do prawidłowego rozwoju dziecka. Promujemy też zdrowy styl życia, bowiem naszym celem jest wychowanie zdrowego, aktywnego i samodzielnego dziecka.

Z uwagi na specyfikę Łukasiewicz – PIAP, w programie nauczania MAŁYCH WYNALAZCÓW przewidziane są zajęcia pokazowo-techniczne, które mają przybliżyć dzieciom kontakt ze światem nauki. Podczas wielu wycieczek dzieci zwiedzają muzea, odwiedzają teatry oraz szereg innych, ciekawych miejsc. Dbając o prawidłowy rozwój młodego człowieka, zapewniamy również liczne zajęcia dodatkowe, jak m.in. logopedia, rytmika, gimnastyka korekcyjna, zajęcia z psychologiem, karate, taniec nowoczesny, język angielski, ceramika.

Łukasiewicz – PIAP to organizacja przyjazna mamie i tacie. Za wspieranie pracowników w łączeniu kariery zawodowej z opieką nad dziećmi Instytut został wyróżniony m.in. w plebiscycie „Firma przyjazna mamie” organizowanym w 2012 roku przez miesięczniki „Dziecko” i „Poradnik Domowy”.

Niepubliczne żłobek i przedszkole MALI WYNALAZCY to bezpieczeństwo, pełen profesjonalizm, nauka i opieka na najwyższym poziomie.

Formularze

Kontakt

Ewa Radomska

dyrektor żłobka i przedszkola
MALI WYNALAZCY

tel. 22 874 02 74
e-mail: ewa.radomska@piap.lukasiewicz.gov.pl