ITM Industry Europe 2021 - zaproszenie na stanowisko Łukasiewicz PIAP 1
23-08-2021

Łukasiewicz – PIAP zaprasza na targi ITM INDUSTRY EUROPE

31 sierpnia ruszają targi ITM INDUSTRY EUROPE. Łukasiewicz – PIAP, którego nie może zabraknąć na jednych z największych targów branży przemysłowej w tej części Europy, zaprasza na stoisko 107 w pawilonie 5. Robotyka mobilna i przemysłowa to tylko niektóre tematy, jakie przybliżymy.

 

ITM Industry Europe 2021 - zaproszenie na stanowisko Łukasiewicz PIAP 2

Wiodące targi w branży przemysłowej w Polsce, które potrwają od 31 sierpnia do 3 września, będą jedną z pierwszych od wielu miesięcy okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów. W trakcie poznańskiego wydarzenia, prezentującego światowe trendy w przemyśle, nie zabraknie gorących tematów. Z ekspertami Łukasiewicz – PIAP oraz Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii będzie można porozmawiać o automatyzacji, robotyzacji i przemyśle przyszłości.

Goście odwiedzający nasze stoisko będą mogli poznać ofertę Łukasiewicz – PIAP w zakresie robotyzacji procesów produkcyjnych. Zaprezentujemy zrobotyzowane stanowisko przystosowane do usług dydaktycznych w zakresie programowania i obsługi robotów przemysłowych oraz mobilnych robotów AVG.

Stanowisko, które zostało już wdrożone w CBiRNT we Wrześni, jest innowacyjnym połączeniem robota przemysłowego ABB, wózka MiR Robots Southern Europe & MEA oraz technologii VR. To wyjątkowe narzędzie do nauki programowania robotów w świecie realnym i wirtualnym. Przedstawimy również stację wirtualnego spawania, na której wszyscy chętni będą mogli spróbować sił i sprawdzić swoje umiejętności.

Czekamy na Państwa na stanowisku 107 w pawilonie 5 – serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

Więcej informacji o naszej ofercie można uzyskać na stronie www.przemysl.piap.pl, pod numerem telefonu 22 87 40 194 oraz pisząc na adres marketing@piap.lukasiewicz.gov.pl.