23-02-2018

Patronat PIAP: Nowoczesne narzędzia i technologie do zarządzania produkcją

Robotyzacja, RODO, SAP, Lean Management i umowy wdrożeniowe to tematyka konferencji „Nowoczesne narzędzia i technologie do zarządzania”, która odbędzie się 28 lutego w Warszawie. Wydarzeniu patronuje PIAP. Udział jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja.

Konkurencyjność odzwierciedla potencjał firmy, jej zasoby, umiejętności i zdolności zapewniające przewagę nad innymi podmiotami działającymi w tym samym sektorze. Warto więc trzymać rękę na pulsie i znać możliwości, jakie dają nowe technologie i robotyzacja. Więcej na ten temat można dowiedzieć się 28 lutego 2018 roku podczas konferencji „Nowoczesne narzędzia i technologie do zarządzania”. Organizatorem wydarzenia jest Polski Instytut Rozwoju Biznesu. Patronat nad konferencją objął Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP.

 

Systemy robotyzacji produkcji

Robotyka na stałe zagościła w polskich firmach produkcyjnych. Postępowi technicznemu towarzyszy również postęp ideowy w zakresie użyteczności i funkcji robotów w systemach produkcji. Coraz popularniejsze stają się kooperacja i kolaboracja robotów, szczególnie w aspekcie bezpieczeństwa człowieka. Co to oznacza i jak się do tego przygotować, jak zoptymalizować produkcję i zwiększyć zyski firmy mówić będzie Łukasz Wojtczak – pełnomocnik dyrektora ds. aplikacji przemysłowych, kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu w Przemysłowym Instytucie Automatyki i Pomiarów PIAP, który poprowadzi wykład inauguracyjny.

 

Zakłady przemysłowe i produkcyjne

Konferencja kierowana jest do przedstawicieli zakładów przemysłowych i produkcyjnych, a w szczególności:

  • dyrektorów zarządzających, dyrektorów i kierowników ds. technicznych, zakupów, logistyki oraz produkcji,
  • szefów departamentów informatyki,
  • kierowników i inżynierów utrzymania ruchu oraz produkcji i dostaw,
  • inżynierów ds. jakości.

 

Program i rejestracja

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja. Szczegółowe informacje, agenda, formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie wydarzenia „Nowoczesne narzędzia i technologie do zarządzania produkcją”.