06-02-2018

PIAP patronem turnieju Robomaticon 2018

300 robotów, 13 konkurencji i kilkudziesięciu uczestników. Gmach Główny Politechniki Warszawskiej stanie się centrum nowych technologii.

Robomaticon to największy w Polsce Międzynarodowy Turniej Robotów Mobilnych. Jego organizatorami są studenci z Politechniki Warszawskiej. Najbliższa, VIII edycja Robomaticonu odbędzie się w sobotę 3 marca 2018 roku w Warszawie.

 

Atrakcje dla zwiedzających

Każdy może przyjść do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej, aby oglądać zmagania studentów, do czego serdecznie zapraszamy! W programie wydarzenia zaplanowano walki sumo, zbieranie krążków, pokonanie toru przeszkód i wyścigi robotów, także tych humanoidalnych. Poza konkurencjami na widzów czekać będą targi technologiczne, stoiska pokazowe oraz warsztaty dla dzieci związane z robotyką.

 

Rejestracja zawodników

Do 20 lutego 2018 roku trwa rejestracja uczestników, który chcą wystartować w turnieju i sprawdzić się w wybranej konkurencji. Na stronie internetowej wydarzenia znajduje się panel uczestnika oraz szczegółowe informacje.

 

PIAP kibicuje

PIAP po raz kolejny objął turniej patronatem. Kibicujemy wszystkim zawodnikom i młodym inżynierom w drodze do sukcesu. Zwycięstwo niech przypadnie w udziale najlepszym! Widzom życzymy dobrze spędzonego czasu w towarzystwie nowych technologii. 

 

Fot. Paweł Szalawiński, Joanna Lemka, Wojciech Cupta / Klubfocus, Robomaticon

Zobacz także