26-03-2018

Rozstrzygnięcie jubileuszowej edycji konkursu Młodzi Innowacyjni

21 marca 2018 r., podczas konferencji naukowej AUTOMATION 2018 w Warszawie, ogłoszono wyniki konkursu Młodzi Innowacyjni na najlepsze prace doktorskie oraz dyplomowe (magisterskie i inżynierskie) z obszaru automatyki, robotyki i pomiarów. Organizatorem konkursu, który w tym roku doczekał się dziesiątej edycji, jest Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP.

Wszystkie dotychczasowe edycje konkursu cieszyły się z dużym zainteresowaniem ze strony wszystkich liczących się polskich uczelni, których absolwenci zgłosili swoje najlepsze prace.

Konkurs odbywa się pod patronatem Komitetu Automatyki i Robotyki PAN, Komitetu Metrologii PAN, Polskiego Stowarzyszenia Pomiarów, Automatyki i Robotyki POLSPAR, Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii oraz pod patronatem medialnym kwartalnika naukowo-technicznego „Pomiary Automatyka Robotyka”.

Prace są oceniane przez niezależną komisję złożoną z wybitnych ekspertów z dziedzin automatyki, robotyki i pomiarów. Przewodniczącym komisji jest prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, członek korespondent PAN, Fellow of IEEE.

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu. Laureatom wręczono nagrody i wyróżnienia.

Wyniki_2018_WWW

Zobacz także

Dla studentów: