08-12-2020

Targi AUTOMATICON zapraszają w maju

W dniach 19–21 maja 2021 roku odbędzie się 26. edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów  AUTOMATICON. Wydarzeniu w nowej formule towarzyszyć będą targi ELEKTROTECHNIKA i ŚWIATŁO.

 

 

 

Tegoroczna pandemia zmusiła wielu organizatorów do odwołania imprez targowych, wśród których znalazły się m.in. wiosenne targi AUTOMATICON. W przyszłym roku powrócą one w nowej formule i w nowym towarzystwie – 26. edycji Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów  AUTOMATICON będą towarzyszyć 19. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA oraz 29. Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO. Organizatorzy wydarzeń, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP oraz Agencja SOMA, zapraszają wystawców i odwiedzających do Centrum Targowego EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie w dniach 19–21 maja 2021 r.

Połączenie sił w ramach wspólnego przedsięwzięcia, organizowanego w jednym miejscu i w jednym terminie, to odpowiedź na wyzwania związane z pandemią COVID-19. Zespołowe działanie zwiększa szanse wsparcia polskiej gospodarki w odbiciu się po kryzysie. W maju w warszawskim obiekcie zostanie stworzona wspólna przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów w połączeniu z prezentacją najnowszych produktów, maszyn, urządzeń i technologii oraz innowacyjnych rozwiązań – takich, które mogą być punktem wyjścia dla nowych projektów oraz działań modernizacyjnych w przemyśle, energetyce, budownictwie czy inwestycjach samorządowych.

Targi AUTOMATICON zyskają jednocześnie dodatkową wirtualną odsłonę, dającą szersze możliwości prezentacji poprzez specjalną platformę. Przygotowany zostanie dostępny przez cały rok katalog on-line wszystkich wystawców. Na przyszłorocznych targach będzie też prowadzona elektroniczna forma rejestracji, umożliwiająca lepsze profilowanie ofert marketingowych. Organizatorzy oferują ponadto atrakcyjne pakiety biznesowe, obejmujące promocyjne ceny noclegów w wybranych hotelach czy usług taksówkarskich.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, targom AUTOMATICON będą towarzyszyć branżowe konferencje i seminaria, dostępne także on-line. Tradycyjnie przyznany zostanie również Złoty Medal AUTOMATICON.

 

 

 

 

Kontakt

Zobacz także

Imprezy: